Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Монографія "Інноваційний вимір розвитку вищої освіти України: сучасний стан та перспективи"
Монографія "Інноваційний вимір розвитку вищої освіти України: сучасний стан та перспективи"
26.05.2017 Перегляди: 343

Запрошуємо ознайомитися з матеріалами монографії "Інноваційний вимір розвитку вищої освіти України: сучасний стан та перспективи" (за заг. ред. д.е.н., проф. О.М. Левченка) відтепер у вільному доступі на репозитарії ЦНТУ.

Завантажити монографію

У монографії комплексно досліджено питання трансформації ролі вищої освіти в умовах становлення інноваційної моделі національної економіки, обґрунтовано механізми інтенсифікації трансферу освітньо-професійних знань. Авторами проаналізовано сучасний стан, тенденції, кількісні та якісні аспекти підготовки фахівців у сфері вищої освіти з урахуванням територіальних особливостей даного процесу та міжнародного досвіду, особливості формування моделі зайнятості фахівців в умовах інноваційного розвитку національної економіки. У роботі приділена увага питанням підвищення конкурентоспроможності випускників вищих навчальних закладів на ринку праці, забезпечення їх своєчасного та ефективного професійного навчання за умов інтенсивного розвитку національної економіки.

У монографії досліджено питання підготовки фахівців для іноземних країн як чинника збереження потенціалу та розвитку вітчизняної вищої освіти в умовах скорочення власного контингенту абітурієнтів. Значна увага приділена розробці напрямів удосконалення державного регулювання сфер підготовки та зайнятості фахівців з вищою освітою, таких як: запровадження стратегії та механізму підвищення конкурентоспроможності випускників вищих навчальних закладів, програм сприяння зайнятості молоді з вищою освітою, поліпшення державного регулювання експорту освітніх послуг, відносин соціального партнерства та активізації взаємодії роботодавців з вищими навчальними закладами.

Монографія розрахована на широке коло фахівців сфери вищої освіти, науковців, викладачів, роботодавців, працівників органів державної влади і місцевого самоврядування.


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: