Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Актуальні проблеми розвитку підприємств в умовах нестабільної економіки»
Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Актуальні проблеми розвитку підприємств в умовах нестабільної економіки»
25.01.2016 Новини вузу Перегляди: 552

На факультеті економіки та менеджменту відбулася Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Актуальні проблеми розвитку підприємств в умовах нестабільної економіки», яку провела кафедра економіки та організації виробництва. Серед учасників - викладачі, аспіранти, молоді вчені та студенти-магістри із Польщі, Турції, Білорусі, Молдови, Узбекистану, а також багатьох ВНЗ України (із міст Києва, Хмельницького, Полтави, Харкова, Херсону та ін.).

Оргкомітет конференції розсилає учасникам надрукований збірник тез.
Бажаючі можуть ознайомитися з електронною версією збірника. Викладачі та студенти КНТУ, які брали участь у конференції, можуть отримати свій екземпляр збірника на кафедрі економіки та організації виробництва. Звертатися до секретаря оргкомітету конференції к.е.н., доцента Збаржевецької Л.Д.

Скачати збірник тез конференції


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: