Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Мала академія наук стежинами рідного краю
Мала академія наук стежинами рідного краю
09.11.2016 Новини вузу Перегляди: 824

5 листопада 2016 року Вперше на теренах нашої області у м. Кропивницькому відбувся масштабний історико-краєзнавчий квест «Мала академія наук стежинами рідного краю», що залучив більше 20 команд учасників (учнів старших класів). Організатором конкурсу та ідейним натхненником стала Кіровоградська Мала академія наук учнівської молоді, яку активно підтримав Кіровоградський національний технічний університет.

Мала академія наук вперше спробувала відійти від традиційного формату своєї роботи, який властивий цій шановній установі. Спробувала урізноманітнити навчальний процес, удосконалити зміст та форми громадянського та патріотичного виховання засобами туристсько-краєзнавчої роботи. Таким чином, був поєднаний пізнавальний і розважальний, науковий і спортивний компоненти.

 

Відтак учні старших класів оприявили свої знання, уміння і таланти на 8 етапах Квесту, що охопили найвизначніші пам’ятки історичної частини м. Кропивницького. Локації маршруту Квесту та питання розроблені науковими співробітниками МАНу Бондарчуком Ю.П., Онойко Ю.Ю. та Проскуровою С.В., мали на меті не тільки з’ясувати наскільки учні Кіровоградської області обізнані з історією та географією рідного краю, а й ознайомити їх із маловідомими сторінками духовної та історичної спадщини центральної України.

Проведення історико-краєзнавчого Квесту серед школярів області було б не можливе без підтримки студентської молоді м. Кропивницького. Зокрема, студенти нашого факультету долучилися до проведення заходу в якості суддів та волонтерів Квесту.

 

 

Небайдужими до розвитку та підтримки учнівської молоді виявилися: депутат Кіровоградської міської ради, декан факультету економіки і менеджменту КНТУ Володимир Васильович Зайченко, депутат Фортечної районної ради в місті Кропивницькому ради, голова профспілки студентів КНТУ Валерій Валерійович Пугач, які взяли участь у нагородженні переможців конкурсу.

Сім команд – представників районів Кіровоградської області стали фіналістами, серед яких і визначено чотирьох переможців.

1 місце – команда зі Знам’янки «Апріорі»

2 місце – команда з Олександрівського району «Лісівські пошуковці»

3 місце – команди з Новомиргорода «Златопіль» та з Високих Байраків «Слідопити».

Матеріал підготував: доцент кафедри ЕТМЕК КНТУ  Бондарчук Ю.П.


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: