Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини освіти Людина і технології: трансформація можливостей
Людина і технології: трансформація можливостей
18.10.2018 Новини освіти Перегляди: 159

13 жовтня 2018 року у Палаці Спорту, м. Київ відбувся найбільш масштабний бізнес-форум України і Східної Європи «Людина і технології: трансформація можливостей», організований Olerom Forum One. Цей захід відвідали студенти, аспіранти ЦНТУ та доцент кафедри економіки та підприємництва, к.е.н. Бугаєва Марія Вікторівна, завдяки наданій можливості деканатом факультету економіки та менеджменту. Ця грандіозна подія – це вже четвертий форум України та Східної Європи, але в цьому році на нього були запрошені всесвітньо відомі спікери на чолі із легендарним актором, суспільним і політичним діячем та бізнесменом Арнольдом Шварценеггером і першою жінкою – андроідом, яка володіє штучним інтелектом – роботом Софією. Цікавими постатями форуму стали також  визнані лідери у сфері маркетингу та нетворкінгу Мартін Ліндстром та Кейт Ферацці, а також засновник величезної онлайн-енциклопедії у світі, культової WIKIPEDIA – Джиммі Уєйлс. Форум відбувся у форматі масштабного ділового шоу, заснував нові напрями та енергетичні потоки для подальшого розвитку підприємницького середовища України в умовах всеохоплюючого впливу трансформаційних технологій. Ключовим посланням цьогорічного форуму став слоган: «Людина і технології: трансформація можливостей», котрий став точкою відліку нового тренду, яким буде надихатись і розвиватись активна і позитивна Україна.

Для представників нашого університету, які були присутні на даному заході, це була корисна практична можливість навчитись мислити нестандартно і бути готовими генерувати інноваційні ідеї для найсміливіших бізнес-проектів майбутнього. Загалом усі присутні отримали енергію і драйв, які насправді стали мотиваційним імпульсом для нових звершень у різних сферах своєї діяльності, якісного керованого саморозвитку, та навички адаптуватись до динаміки й швидкості, з якою відбуваються зміни у сучасному світі.

Щиро вдячні організаторам форуму Olerom Forum One!

На фото: Марія Бугаєва, доцент кафедри економіки та підприємництва ФЕМ ЦНТУ

На фото: Анна Криворотенко, аспірантка, Вікторія Демчик, студентка кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності ФЕМ ЦНТУ

Матеріал підготувала: Марія Бугаєва, доцент кафедри економіки та підприємництва ФЕМ ЦНТУ


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: