Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Lingva.Skills - початок співпраці
Lingva.Skills - початок співпраці
30.10.2018 Новини вузу Перегляди: 105

24 жовтня 2018 року відбулося перше засідання англомовного клубу за підтримки проекту "Lingva.Skills", активну участь у якому брали студенти, аспіранти, викладачі. 

Проект "Lingva.Skills" є наймасовішим та найуспішнішим проектом з вивчення іноземних мов в Україні. Засновники проекту постійно демонструють приклади вдалого використання сучасних форм, методів і технологій навчання, зокрема, технології змішаного навчання (Blended learning), реалізують соціальні проекти, беруть участь у громадських ініціативах, надаючи можливість різним категоріям громадян опанувати або підвищити рівень володіння англіською мовою швидко та ефективно.

Приємно відзначити, що представники проекту "Lingva.Skills" (Артем Харченко, координатор проекту, Брайт Ансах, зарубіжний партнер проекту) завітали до нашої області вперше, і ця зустріч відбулася саме в стінах нашого університету. Під час зустрічі учасники спілкувалися англіською мовою на різні теми, обговорили перспективи подальшої співпраці, змогли здійснити самооцінку свого рівня володіння мовою. Щиро сподіваємося на подальшу плідну роботу у рамках англомовного клубу (і не тільки), оскільки вільне володіння іноземною мовою є однією з найвагоміших конкурентних переваг кваліфікованого фахівця економічного й управлінського профілю у сучасних умовах глобалізації та інтеграції економік країн світу.

 


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: