Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Кожен може отримати власний переможний титул у житті!
Кожен може отримати власний переможний титул у житті!
01.12.2015 Новини вузу Перегляди: 700

Цьогоріч 11 студенток університету змагалися за титул королеви.

Факультет економіки та менеджменту був представлений чотирма претендентками на перемогу – Катерина Крапивна (МЕ-15), Анна Кравченко (МЕ-14), Аліна Волкова (ЕМ-15), Юлія Соколенко (МЕ-12).

Катерина Крапівна

Анна Кравченко

Аліна Волкова

Юлія Соколенко

 

Організатори конкурсу - Профспілковий комітет КНТУ за підтримки управління молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації, меценатів та спонсорів, під чітким керівництвом талановитого режисера-постановника Ольги Сторожук створили неймовірну атмосферу свята: кмітлива харизматична ведуча, виступи талановитих артистів, продумані дефіле чарівних дівчат-конкурсанток в національно-патріотичному вбранні, купальниках та вечірніх сукнях, сяйво прожекторів, спалахи фотокамер, безліч квітів і подарунків.

Факультет економіки та менеджменту щорічно впевнено посідає перші місця за ключовими показниками в рейтингу КНТУ, а цьогорічний листопад подарував факультету ще й звання «Найкрасивішого». Так, Аліна Волкова отримала титул «Міс Фото», Анна Кравченко - нагороду «Міс Інтернет», Катерина Крапивна стала володаркою титулу першої віце-королеви, а основна нагорода – перемога в конкурсі та діадема «Королеви Національного» дісталась студентці-менеджеру Юлії Соколенко.

Історією та кроками до успіху ми поцікавились у дівчат-переможниць. Кожна з них залюбки розповіла, що в їх житті завжди був спорт, прагнення до перемог та підтримка люблячих батьків. Всі вони зростали на теренах Кіровоградщини, ходили в кіровоградські школи, театри, брали участь у шкільних концертах, виставах, театральних гуртках. Проте для Юлії та Катерини це був перший досвід участі у такого роду конкурсах, а Анна Кравченко вже приймала участь у конкурсах краси «Міс Кіровоград 2013 та 2014».

За словами дівчат, організатори конкурсу зуміли знайти спільну мову з кожною конкурсанткою, їх спільною метою стало прагнення створити гарне шоу та винести з цього максимум уроків. Хоч на перших тренуваннях між дівчатами відчувалася конкурентна боротьба, з кожною зустріччю все змінювалося: знайшлась спільна мова, гармонія у спілкуванні, почалася допомога один одному в створенні образів та щира підтримка у роботі. У своїх інтерв’ю дівчата відзначили високий рівень організації конкурсу, висловили бажання розширити його до мінімум 5 виходів дівчат на сцену та додати конкурс талантів претенденток.

Під час участі в конкурсі кожна з них прагнула нових емоцій та вражень, але в душі сподівалася та мріяла про перемогу. Дівчата відзначили, що їх наполегливість, впевненість у собі, цілеспрямованість - це лише половина успіху. Вони впевнені, що інші 50% їх перемог – підтримка близьких та рідних.

За словами «Королеви Національного 2015» Юлії Соколенко її перемога лише на перший погляд здається власною. Це перемога років опіки батьків, підтримки оточення, формування характеру та її як особистості. Значний вклад у цьому належить батькам, школі, але не можна недооцінювати внесок і студентських років. Саме останні 4 роки життя в університеті зробили з неї сформовану особистість.

- Спілкування з викладачами, активна участь у житті групи (незмінна староста) та факультету, навіть лекції з дисциплін спеціальності зробили з мене ту, ким я є – лідера-переможця – основна теза Юлії. Адже я змогла виховати в собі організаторські навички, вміння вести переговори, формувати команду однодумців, управляти конфліктними ситуаціями та знаходити спільну мову у досягненні поставленої мети. Навчання та студентське повсякдення загартували мій характер та підготували до дорослого життя. За що не можна не бути вдячною.

Головне зі студентства – наголосила Юлія Соколенко, - виносити той позитивний досвід, який намагається нам дати університет, і кожен отримає свій власний переможний титул у житті!


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: