Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Керуй своїм розвитком сам)
Керуй своїм розвитком сам)
13.09.2018 Новини вузу Перегляди: 129

12 вересня 2018 р. відбувся тренінг для студентів 1-2 курсів факультету економіки та менеджменту "Керуй своїм розвитком сам", організований національним комітетом ВМГО "AIESEC". Мета заходу - показати можливості для молоді, сприяння формуванню нового покоління людей, здатних до креативного мислення та інноваційного розвитку. До студентів завітали представники трьох міст України: Аліна Маркіна (Кропивницький), Ірина Василак (Тернопіль), Марина Дронговська (Львів). 

Тренінг включав чотири блоки:

1) Соціальна відповідальність відкриває нові можливості для розвитку;

2) Як бути командним гравцем та не забувати про лідерство;

3) Проектний менеджмент як шлях до розвитку;

4) Розвиток через стажування.

В цілому, учасники тренінгу розглянули питання, які є надзвичайно актуальними для сучасних менеджерів та економістів: сутність та особливості командної роботи, стадії формування команди, шляхи вирішення проблем, що можуть виникати під час взаємодії в команді, ефективний розподіл ролей у команді, основи проектного менеджменту.   

AIESEC - це найбільша у світі організація, керована молоддю, яка прагне миру та сприяє втіленню людського потенціалу. Молодь активізує свої лідерські якості шляхом розвитку практичних навичок під час організації міжнародних волонтерських та професійних стажувань, які здійснюють позитивний вплив на суспільство.

Дякуємо учасникам та організаторам тренінгу! Бажаємо натхнення та позитивного настрою!


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: