Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Кадрова безпека – пріоритет розвитку економіки
Кадрова безпека – пріоритет розвитку економіки
16.05.2018 Новини вузу Перегляди: 101

15 травня 2018 року на кафедрі «Економіка, менеджмент та комерційна діяльність» відбулося відкрите заняття з дисципліни «Кадрова безпека».

У рамках вивчення предмету магістри спеціальності «Управління фінансово-економічною безпекою» висвітлили питання, що є найбільш пріоритетними для забезпечення кадрової безпеки в Україні у даний час. Зокрема, це тенденції розвитку ринку праці (зайнятість, безробіття, економічна активність населення, плинність кадрів), сучасний стан та динаміка трудової міграції населення в контексті їх впливу на кадрову безпеку держави. Під час дискусій, у яких брали активну участь як студенти, так і викладачі кафедри «Економіка, менеджмент та комерційна діяльність», обговорено найважливіші проблеми кадрового забезпечення в Україні та шляхи їх вирішення.

Участь у заході дозволила студентам кафедри ЕМКД – майбутнім професіоналам з управлінських та економічних спеціальностей, глибше поглянути на перспективи кадрового забезпечення розвитку  вітчизняної економіки у сучасних умовах.

Дякуємо всім за участь та плідну роботу!


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: