Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Ярмарок вакансій 2017
Ярмарок вакансій 2017
24.05.2017 Новини вузу Перегляди: 580

24 травня 2017 року відбувся щорічний ярмарок вакансій, активну участь у якому традиційно прийняли студенти і викладачі факультету економіки та менеджменту. На початку зустрічі проректор з наукової роботи ЦНТУ Олександр Левченко привітав присутніх та побажав плідної співпраці.

На зустріч зі студентами завітали представники провідних роботодавців міста, області й України. Дуже приємно бачити на ярмарку вакансій роботодавців КБ "ПриватБанк", "Райффайзен Банк Аваль" та інших, з якими на факультеті економіки та менеджменту плідна співпраця триває давно, на постійній основі й за багатьма напрямами, включаючи працевлаштування випускників і студентів старших курсів, проходження практики, організацію екскурсій тощо.

Позитивно, що цьогоріч до заходу активно долучилися й роботодавці, з якими співпраця розпочалася відносно недавно, такі як Компанія "Цифротех", Кондитерська компанія "Три Стар".

 

Проведення подібних заходів, на думку декана ФЕМ Володимира Зайченка, є надзвичайно важливим, оскільки дозволяє студентам особисто поспілкуватися з потенційними роботодавцями, краще зрозуміти вимоги щодо необхідних для успішного працевлаштування професійних якостей, дізнатися про актуальні вакансії на ринку праці.  


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: