Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Як нам жити в епоху змін?
Як нам жити в епоху змін?
08.09.2016 Новини вузу Перегляди: 716

8 вересня 2016 року відбулася зустріч студентів і працівників КНТУ з лідером Аграрної партії України, доктором наук у галузі стратегічного менеджменту Віталієм Євстафійовичем Скоциком. На початку зустрічі проректор з наукової роботи університету Олександр Миколайович Левченко представив почесного гостя аудиторії, запросив присутніх до діалогу.

Як економіст за фахом, Віталій Євстафійович відзначив актуальні проблеми та протиріччя у соціально-економічному житті нашої держави, підкреслив існуючий дисбаланс між дуже високим рівнем освіти та інтелекту українців та вкрай низьким рівнем доходів населення і видатків на розвиток соціальної сфери.

Гість нашого університету поділився цікавим життєвим досвідом, зокрема, подробицями свого навчання і громадської діяльності у студентські роки у Національному аграрному університеті США, під час якого він отримав звання Почесного громадянина США, підкреслив шанобливе ставлення до українців як талановитої та працелюбної нації за кордоном.

Необхідно відзначити, що Віталій Євстафійович має дійсно багатий життєвий досвід, яким охоче ділиться з аудиторією, та значні досягнення у багатьох сферах. Зокрема, має ступені кандидата сільськогосподарських наук, доктора економіки у сфері стратегічного менеджменту, є Почесним Академіком Академії Аграрних наук України, Почесним Професором Харківського політехнічного університету. Нагороджений орденом за заслуги ІІІ ступеня, зробив вагомий внесок у розвиток аграрної галузі. Має багатий досвід як викладацької і наукової діяльності, так і практичної роботи на керівних посадах у відомих аграрних компаніях: Natures Way Foods (Великобританія), American Machinery Company (група компаній AMAKO - неодноразовий переможець номінацій "Краща мережа агротехнологічних центрів в Україні" (2008, 2010-2013), "Кращий роботодавець України"), Landkom International (компанія визнана "Кращим агрохолдингом України" (2010-2011) та "Кращим роботодавцем" (2011).

Приклад успішного кар'єрного зростання та значних здобутків Віталія Євстафійовича Скоцика ще раз засвідчує, наскільки важливі та необхідні талановиті висококваліфіковані менеджери й економісти для вітчизняної економіки у даний час. Будучи Переможцем у номінації "Людина року" (2009) у номінації "Менеджер року" та "Кращий іноземний менеджер" у Великобританії (1996), гість університету підкреслив необхідність ефективного керівництва, підприємницької ініціативи та економічних розрахунків стратегічного розвитку як в аграрній сфері, так і в інших сферах діяльності. Зокрема, навів змістовні та вражаючи приклади того, скільки втрачає економіка України, реалізуючи на експорт сировину, а не продукти переробки, наскільки поглибилася різниця у розмірі ВВП на душу населення в Україні та сусідній Польщі за останні 25 років.

Та незважаючи на існуючі проблеми у соціально-економічному житті України, на думку Віталія Євстафійовича, ситуацію цілком можливо змінити на краще. Відповіді на питання, яким чином це зробити, пропонуються у презентованій автором книзі "Як нам жити в епоху змін". 

                                                                             

Матеріал підготувала: Ольга Ткачук


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: