Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Інтерактивна лекція-гра «Енергоефективні ми. Досвід Європи» від Представництва ЄС у Кіровограді
Інтерактивна лекція-гра «Енергоефективні ми. Досвід Європи» від Представництва ЄС у Кіровограді
16.11.2015 Новини вузу Перегляди: 640

В рамках візиту дипломати та експерти ЄС зустрілися з представниками місцевої влади, журналістами і громадськими активістами, студентами та координаторами євроклубів міста і області.

Для усіх зацікавлених європейською тематикою Представництво ЄС організувало інтерактивну ігрову лекцію «Енергоефективні ми. Досвід Європи». Учасники заходу дізналися про найкращі європейські практики та стратегії з підвищення енергоефективності з метою втілення і поширення цих ідей в Україні.

Під час лекції-гри учасники дізналися про європейські колективні стратегії роботи в питаннях енергоефективності та можливості їхнього застосування в Україні. Кожен з учасників заходу зміг спробувати себе в ролі «автора» проекту з енергоефективності і таким чином навчитись визначати пріоритети розвитку галузі в своєму місті. Захід покликаний продемонструвати, що проблему енергоефективності можна вирішити не лише на законодавчому рівні, але й завдяки ініціативі громад міста. На заході розглядалися  питання використання альтернативних джерел енергії, приклади енергетичних ініціатив та тематичні соціальні проекти в Україні. Також було представлено аналіз результатів останнього дослідження про ставлення українців до енергоефективності. Досвідом найкращих європейських та українських практик поділився Андрій Зінченко, керівник освітніх проектів «Greencubator» – української мережі енергетичних інновацій.

Енергоефективність, про яку йшла мова під час заходу, є надзвичайно важливою у контексті сьогодення, – наголошує студент третього курсу факультету економіки та менеджменту Артем Кадомець. – Однозначно, українцям треба категорично змінювати своє ставлення до питань, які пов’язані з проблемою енергоефективності передусім власних осель. Щоб втілити ці ідеї в Україні, необхідно поширювати подібний досвід серед широких мас, вказувати на потенціальні можливості та вигоди. Одним із найефективніших інструментів є створення ОСББ. Існує навіть Закон України «Про об’єднання співвласників багатоквартирних будинків». Згідно нього, при створенні ОСББ громада має повне право приймати рішення щодо дій, які спрямовуються у тому числі на підвищення енергоефективності. Тому, безсумнівно, усе в наших руках!

 

У грі брав участь керівник євроклубу  КНТУ "Максимум" - Артем Кадомець, студент групи УП-13 факультету економіки та менеджменту.

Члени євроклубу приймають участь у:

  • рольових іграх студентів та старшокласників    “Європейський вибір України”;
  • заходах, присвячених святкуванню “Днів  Європи”. Організації європейського містечка, проведення масових заходів, кіноклубів, конкурсів;
  • студентських конференціях, семінарах,  круглих столах;
  • розробці проектів з питань європейської інтеграції України та їх    реалізації;
  • проведенні заходів спільно з Центром європейських ініціатив, та інше.

Студентів і викладачів факультету економіки та менеджменту запрошуємо до Євроклубу "Максимум".


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: