Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Інноваційні технології, конкурентоспроможність і мотивація персоналу
Інноваційні технології, конкурентоспроможність і мотивація персоналу
19.04.2018 Новини вузу Перегляди: 155

18 квітня 2018 року на кафедрі економіки, менеджменту та комерційної діяльності відбулося інтегроване заняття з навчальних дисциплін: «Менеджмент», «Управління конкурентоспроможністю персоналу» та «Мотивація персоналу».

Студенти спеціальностей 073 «Менеджмент», 051 «Економіка» та 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» обговорили актуальні питання, що стосуються інноваційних технологій майбутнього, конкурентоспроможності персоналу, сучасних методів мотивації персоналу.

З доповідями-презентаціями виступили студенти: Світлана Янкова («Тенденції майбутнього і вибір професії. Поради від Мічіо Кайку»), Юлія Агура («Вісім головних інновацій Gigafactory Ілона Маска»), Вікторія Тітаренко («Професійно про майбутнє. Що нас чекає у наступні 50 років?»), Вікторія Берневек («Найбільш ефективні методи і способи стимулювання працівників»), Дарія Ванельчук («Особливості менеджменту в малому бізнесі»), Юлія Орищенко («Керівник і підприємець в сучасній організації»), Тетяна Алєксєєнко («Менеджмент у науковій діяльності») та Валерія Ковальова («Адаптація людини в організації. Роль типу особистості»).

Загалом усі виступи були дуже цікаві, а презентації створені креативно та професійно. Після виступів студенти обговорювали запропоновані доповідачами теми та жваво дискутували.

Заняття проводили доценти кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності О.В. Сторожук, О.В. Ткачук, О.В. Заярнюк та викладач О.В. Кіріченко.

 


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: