Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Інновації в освіті: досвід України та Лівану
Інновації в освіті: досвід України та Лівану
14.09.2016 Новини вузу Перегляди: 739

14 вересня 2016 року в ресурсному центрі КНТУ відбувся Круглий стіл з питань інноваційного розвитку вищої освіти викладачів кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності спільно з представниками регіонального відділення Американського університету культури та освіти (Ліван). Спілкування під час проведення Круглого столу відбувалося виключно англійською мовою.

Організатор і ведучий Круглого столу проректор з наукової роботи КНТУ, д.е.н., професор Левченко Олександр Миколайович запросив присутніх до обговорення актуальних проблем і позитивного досвіду розвитку вищої освіти України та Лівану. 

Аспірантки кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності Ілона Царенко представила презентацію на тему: "Порівняльна характеристика вищої освіти України та Лівану в контексті міжнародних рейтингів", а Інна Савіцька ознайомила присутніх з результатами своїх досліджень щодо поточного стану та проблем вищої освіти в Україні.

Директор регіонального відділення Американського університету культури та освіти (Ліван, м. Бейрут) Хані Мохаммад Хаідура відзначив ключові особливості щодо структури та організації діяльності закладів вищої освіти Лівану, корисного досвіду щодо підвищення якості вищої освіти в країні. Викладач AUCE Хуссейн Наєф Набульсі відзначив переваги запровадження механізму державно-приватного партнерства, зокрема, й у сфері інноваційного розвитку вищої освіти.

Викладачі і студенти кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності, а також гості з Лівану активно долучилися до дискусії, під час якої прозвучало багато проблемноорієнтованих питань та влучних доповнень, отже, обрана тема є безсумнівно актуальною для обох країн.

Як підкреслив організатор Круглого столу О.М. Левченко, подібні заходи є надзвичайно корисними, оскільки дозволяють не лише поділитися позитивним досвідом, але й постійно вдосконалювати свій рівень спілкування діловою англійською мовою викладачів і студентів, необхідність якого в умовах глобалізації світового економічного й освітнього проторів стрімко зростає.

Матеріал підготувала: Ольга Ткачук 


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: