Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Іменна стипендія Верховної Ради України
Іменна стипендія Верховної Ради України
14.11.2018 Новини вузу Перегляди: 147

Вітаємо з призначенням іменної стипендії Верховної Ради України у 2018/2019 навчальному році Рєдрєєва Ростислава, студента групи ПА-16 факультету економіки та менеджменту ЦНТУ.

  

Цьогоріч іменна стипендія  Верховної Ради України призначена лише чотирьом студентам ЗВО з Кіровоградської області, серед яких Ростислав Редрєєв (Наказ "Про призначення іменних стипендій Верховної Ради України студентам закладів вищої освіти на 2018/2019 навчальний рік" від 30.10.2018 р. №1174).

Рєдрєєв Ростислав Анатолійович навчається на третьому курсі за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» і закінчив на «відмінно» останні три семестри. Активно займається науковою роботою.

До вступу в університет був членом Малої академії наук учнівської молоді Дніпропетровської обласної ради, де два роки поспіль виступав у м. Дніпро з науковими роботами, які мали соціально-правовий характер («Загальні засади правового регулювання шахтарської справи в Україні», «Соціальний захист учасників АТО»).

В університеті брав участь у таких конференція, як:

  1. «День науки – 2017 рік» – виступив на конференції з доповіддю під назвою «Шотландія» з англійської мови та отримав відповідний сертифікат про участь.
  2. «День науки – 2017 рік» – виступив на конференції з доповіддю, яка мала назву «Пенсійні системи ЄС».
  3. 23 листопада 2017 року брав участь у ІV Обласній науково-практичній конференції учнівської та студентської молоді «Сучасний стан економіки України: проблеми та перспективи розвитку» та виступив з доповіддю, яка мала назву «Колонізація Марса або новий рівень міграції людства».
  4. У 2017 році брав участь в інтелектуальній грі «Єврофест-2017», де команда здобула І місце.
  5. Упродовж 2017-2018 років бере участь в інтелектуальних заходах у рамках англомовного клубу «Challenge».
  6. «День науки – 2018 рік» – виступив на конференції та на онлайн-конференції з доповіддю, яка мала назву «Роль МВФ у розвитку української економіки».
  7. «День науки – 2018 рік» – виступив на конференції з доповіддю «Сучасна система соціального партнерства в Україні» та отримав подяку.  

Цікавиться історією економіки та вивчає іноземні мови. Друкує свої наукові тези у збірниках ЦНТУ.

Щиро вітаємо Ростислава та бажаємо нових здобутків!


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: