Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Академічна стипендія Президента України
Академічна стипендія Президента України
19.11.2018 Новини вузу Перегляди: 293

Вітаємо з призначенням академічної стипендії Президента України Юлію Агуру, студентку групи МЕ-16 факультету економіки та менеджменту ЦНТУ!

Згідно з наказом "Про призначення академічних стипендій Президента України студентам закладів вищої освіти на І семестр 2018/2019 навчального року" від 3.10.2018 р. №1054, лише троє студентів з Кіровоградської області отримали стипендію Президента України. Серед них, що особливо приємно, студентка нашого факультету Юлія Агура!

Агура Юлія Олександрівна навчається на факультеті економіки та менеджменту за спеціальністю 073 «Менеджмент» і закінчила на «відмінно» останні три семестри. За час навчання в університеті проявила себе як здібна, відповідальна, старанна, дисциплінована студента.

Агура Ю.О. з першого курсу почала цікавитися науковою роботою.

Брала участь у роботі першого інвестиційного форуму «Time to invest». Співорганізатором цього заходу був наш університет, на якому обговорювалися питання основних напрямків економічного та інвестиційного розвитку міста.

Протягом всього періоду навчання була учасницею кількох засідань англомовного круглого столу «Актуальні проблеми економіки і підприємства», де отримала нові знання та можливість удосконалити навички володіння англійською мовою.

З 14 по 20 серпня 2016 року пройшла польсько-українські тренінги-стажування в Міжнародному Центрі зустрічей молоді в м. Освенцим (Республіка Польща). Програма передбачала відвідування музею Аушвіц-Біркенау, заняття з історії Аушвіц, Голокосту, Другої світової війни та розвитку європейської системи прав людини, а також театральні тренінги. Результатом поїздки було підвищення знань польської та німецької мови, історії Республіки Польща.

Агура Юлія брала участь у перших турах олімпіад з вищої математики, української мови, історії України, культурології, де посідала призові місця. У 2017 році взяла участь у ІІ (міському) турі ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

13 квітня 2017 року брала участь у LІ науковій конференції студентів та магістрантів ЦНТУ «День науки-2017» та підготувала тези доповідей, які опубліковані у збірнику тез «Наука-виробництву, 2017», на теми:

- «Педагогічна спадщина Г.Я.Блізніна» (наук.кер. – Головата О.О.);

- «Невербальні засоби спілкування та культура поведінки» (наук.кер. – Бондаренко Г.С.);

- «Artificial Intelligence – What’s in a name?» (наук.кер. – Гречихіна Н.В.);

- «Реалізація принципів та методів фізичного виховання» (наук.кер. – Остроухов О.В.).

Також брала участь у ІУ Обласній науково-практичній конференції учнівської та студентської молоді «Сучасний стан економіки України: проблеми та перспективи розвитку», що відбулася 23 листопада 2017 року та підготувала для опублікування тези доповіді: «Міграційні процеси в Україні» (наук.кер. – к.е.н., доцент Орлова А. А.).

У травні 2017 року взяла участь у засіданні круглого столу «Тенденції розвитку інформаційних технологій», організованого кафедрою суспільних наук, інформаційної та архівної справи, та круглого столу «Актуальні проблеми соціально-трудових відносин», організованого кафедрою економіки, менеджменту та комерційної діяльності.

11 квітня 2018 року взяла участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Конкурентоспроможна модель інноваційного розвитку економіки України», підготувала тези та виступ на тему: «Конкурентні переваги розвитку інноваційно-інтегрованих структур» (наук.кер. – к.е.н., доцент Сторожук О.В.).

18 квітня 2018 року взяла участь в інтегрованому занятті з дисциплін «Менеджмент», «Управління конкурентоспроможністю персоналу» та «Мотивація персоналу» на тему «Інноваційні технології, конкурентоспроможність і мотивація персоналу», яке організували і провели науковці кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності ЦНТУ, де виступила з доповіддю на тему: «Вісім головних інновацій Gigafactory Ілона Маска».

24 квітня 2018 року взяла участь у LІІ науковій конференції студентів та магістрантів ЦНТУ «День науки-2018» та підготувала тези доповідей, які підготовлені до друку у збірнику тез «Наука-виробництву, 2018», на теми:

- «Стан соціально-економічного розвитку Кіровоградської області: порівняльний аспект» (наук. кер. – к.е.н., доцент Ткачук О.В.);

- «Причини появи нових бізнес-моделей» (наук. кер. – ст.викл. Журавльов В.М.);

- «Філософське осмислення проблеми суспільного управління у вченнях мислителів Відродження і епохи Нового часу» (наук. кер. – ст.викл. Римар С.П.);

- «Особливості сучасного молодіжного сленгу» (наук. кер. – ст.викл. Бондаренко Г.С.);

- «Фізична активність – ознака здорового способу життя» (наук. кер. – викл. Остроухов О.В.);

- «Переваги кластеризації економіки регіону» (наук. кер. – к.е.н., доцент Сторожук О.В.).

Агура Юлія успішно освоює обрану професію, проявляє себе у якості найактивнішого учасника практичних і семінарських занять. Володіє високим рівнем аналітичного мислення, навичками кваліфікованої професійної мови, вміє логічно і послідовно викласти вивчений матеріал у письмовій роботі. За час навчання в університеті показала відмінні знання і практичні навички з усіх дисциплін економічного та гуманітарного профілю. 

Агура Юлія виконує обов’язки старости академічної групи і вчасно справляється із дорученнями.

Була відзначена:

  • Грамотою профспілкового комітету студентів КНТУ за активну громадську позицію та з нагоди Дня студента;
  • Грамотою від деканату ФЕМ за активну участь у громадському житті факультету економіки та менеджменту;
  • Грамотою Центральноукраїнського національного технічного університету за активну участь у LII науковій конференції студентів, магістрантів та слухачів Малої академії наук, яка проводилась в рамках «Дня науки – 2018».

Агура Юлія брала участь в організації та проведенні концертів: День знань, День працівника освіти та звітний концерт факультету економіки та менеджменту.

Професійно займається хореографією, де у складі свого колективу неодноразово брала участь у всеукраїнських та міжнародних конкурсах в Україні та за кордоном.

Разом з одногрупниками долучилася до загальноміської акції з озеленення парку «Перемоги».

Агура Ю.О. цікавиться економікою, зокрема розвитком малого бізнесу в Україні, питаннями грошової системи та зайнятості населення в нашій державі.

Щиро вітаємо Юлію та бажаємо нових здобутків!


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: