Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Година куратора у жовтні 2016 року
Година куратора у жовтні 2016 року
30.09.2016 Новини вузу Перегляди: 627

Година куратора відбудеться 4 жовтня 2016 року в актовій залі КНТУ. Тема: "Організація участі студентів у роботі Молодіжного Парламенту".

Концепція проекту

Мета проекту: створення єдиної системи залучення молоді до процесу реформування органів місцевого самоврядування, розвитку громадянського суспільства і молодіжного руху, яка сприятиме спільному, продуктивному, прозорому, демократичному і перспективному розвитку умов життя регіону за рахунок втілення нових проектів, програм, ініціатив.

Цілі і завдання проекту:
- розвиток і підготовка молоді для реалізації універсальних європейських принципів і передових механізмів державного управління на різних рівнях;
- створення Молодіжного Центру стратегічних ініціатив;
- формування правової і політичної культури, підтримка творчої, громадянської позиції активної молоді;
- формування нової генерації кадрів області;
- підготовка нової команди, яка здатна буде, за результатами проекту, відстоювати інтереси молоді, розробляти і впроваджувати якісно нові програми, ідеї, ініціативи розвитку регіону.

Актуальність:
Проектом передбачається відкриття Молодіжного Центру, який стане публічним майданчиком і створення Молодіжного парламенту - колегіального органу. Протягом проекту кожна молода людина зможе пройти всі етапи майбутнього політика від висунення кандидата до відповідальної роботи на закріплених виборчих округах.

В Молодіжний парламент обирається 42 особи - представників від усіх вищих навчальних закладів. Протягом півроку вони пройдуть навчання (тренінги, скайп-конференції, стажування, сесії і т. д.), стануть повноцінною згуртованою молодою командою, яка здатна буде відстоювати інтереси всього суспільства і впроваджувати реформи.

Очікувані результати:
Молодіжний парламент стане однією з найактивніших молодіжних платформ для проведення політичних дебатів, міжкультурних зустрічей, обміну ідеями та впровадження нових проектів та програм розвитку своїх територій.

Детальніше на сайті:  http://www.mp.kr.ua/


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: