Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Гирьовики з Кіровограда – переможці та призери всеукраїнських змагань у Львові!
Гирьовики з Кіровограда – переможці та призери всеукраїнських змагань у Львові!
18.12.2015 Перегляди: 706

Змагання з гирьового спорту, що проходили 12-13 грудня у Львові, зібрали найбільшу кількість гирьовиків на помостах, що в нинішньому 2015 році, проводилися в Україні. 222 спортсмени боролися 24-кілограмовими гирями за нагороди трьох турнірів, що одночасно проходили у спортивному комплексі СКА.

Команда Кіровоградської області була представлена 12-ма спортсменами та виступала на двох із них - всеукраїнському турнірі пам'яті професора Юрія Резнікова (гирьове двоборство) і всеукраїнському турнірі «Об’єднання – запорука успіху» (естафета у поштовху, парна естафета з жонглювання).

У двоборстві вагової категорії до 85 кг серед понад 30 суперників Геннадій Тимофєєв лише одним балом поступився переможцеві, харків'янину Володимиру Поручикову. У поштовху наш гирьовик виконав 153 підйоми, у ривку – 241.

Навіть особистий рекорд олександрійця Івана Дяченка (73 кг) у поштовху 144 і ривку - 158 та сумою 302 підйомів вивів його лише на сьоме підсумкове місце.

У цій же вазі кіровоградець Олексій Журба став дев'ятим. Ігор Карпенко у категорії до 78 кг посів восьме місце, Олександр Єсман (63 кг) – дев’яте. Минулорічна переможниця турніру Резнікова Юлія Буйнова серед жінок вагою понад 68 кг цього разу посіла лише на 10-е місце.
Команда Кіровоградщини, представлена Іваном Дьяченком, Геннадієм Тимофєєвим і Романом Матвієнком мала шанси на призовий подіум в естафеті, але із результатом 180 підйомів зупинилася лише на п’ятому місці.
В останній змагальний день проводилася жонглювальна естафета – нова дисципліна, що у Львові офіційно дебютувала на змаганнях Союзу гирьового спорту (СГС) і зараз активно розвивається. Автором її впровадження і офіційного включення до календаря змагань з гирьового спорту, є титулований кіровоградський спортсмен, визнаний тренер Сергій Шевченко. Наш обласний центр є центром розвитку жонглювання гирями в Україні, а Сергій Леонідович після отримання СГС статусу національної федерації, очолює при ній комісію з жонглювання. Тому домінування кіровоградців у цій дисципліні сумніву не піддавалося. Сергій Шевченко разом із Олександром Дроздовим у чоловічому заліку здобули беззаперечну перемогу, набравши за 10 відведених для вправи хвилин, 554 очки. Друге місце з результатом 392 бали посіли львів'яни, а третій результат у команди Донецької області – 356 очок.

В заліку юніорів Олександр Дроздов вдруге здобув найвищу нагороду разом із Геннадієм Тимофєєвим, зробивши своєрідний подарунок собі та своїй дружині, яка під час його виступів у Львові, в Кіровограді народила йому доньку.

Нагороди за третє місце у цій дисципліні теж поїхали до Кіровограда. Їхніми володарями стали Петро Віняр і Владислав Вишінський, для яких виступи на львівських помостах стали першими у спортивній кар’єрі. У двоборстві хлопці продемонстрували доволі високий потенціал, виконавши нормативи першого дорослого розрядів.