Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Гарні і талановиті: студентка ФЕМ Аліна Волкова - переможець Всеукраїнського фестивалю "Гумор і сміх об’єднують всіх" у м. Львові
Гарні і талановиті: студентка ФЕМ Аліна Волкова - переможець Всеукраїнського фестивалю "Гумор і сміх об’єднують всіх" у м. Львові
23.05.2017 Новини вузу Перегляди: 288

Навесні 2017 року у місті Львові відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс “Гумор і сміх об’єднують всіх", у якому прийняла участь та здобула перемогу у дуетному виступі студентка факультету економіки та менеджменту групи ЕМ-15 Аліна Волкова. 

На її думку, такі конкурси грають важливу роль у культурному розвитку країни. Адже, є можливість спілкуватися з творчими людьми України.
Фестиваль-конкурс  проходив протягом двох насичених днів у Львові. У перший день відбулися урочисте відкриття фестивалю і власне конкурсна програма. У заходах взяли участь вихованці віком від 16 до 21 років з Волинської, Донецької, Житомирської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Рівненської, Херсонської, Хмельницької, Чернівецької областей. 
Кіровоградщину представляли Аліна Волкова та Сергій Ільїн, учасники народного художнього колективу шоу-театру молодіжного клубу “Імідж” Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості.  Вони представили таланти Кіровоградщини у номінації “Художнє читання” уривком з п’єси “За двома зайцями” М. Старицького (керівник секції “Сценічна мова” – заслужена артистка України В. Ставріаніді-Стогодюк).


 

Компетентне журі у складі близько десяти чоловік високими балами оцінили виступ Аліни та Сергія. За творчу неповторність, індивідуальність та креативність у виконанні конкурсного твору та розкритті теми фестивалю, а також за високий рівень сценічної культури дует Аліни та Сергія був визнаний  переможцем. Їх нагородили найвищою відзнакою – дипломом Гран-прі фестивалю та цінними призами.

Щирі вітання переможцям!
 


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: