Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Форум "Яка виборча реформа потрібна українцям?"
Форум "Яка виборча реформа потрібна українцям?"
27.09.2017 Новини вузу Перегляди: 312

26 вересня 2017 року студенти і викладачі факультету економіки та менеджменту брали участь у  роботі Форуму "Яка виборча реформа потрібна українцям?". На початку форуму координатор Всеукраїнської ініціативи "Активна Громада" у Кропивницькому Анатолій Стоян ознайомив присутніх з метою та програмою заходу. Співорганізатор форуму декан ФЕМ Володимир Зайченко підкреслив важливість громадської активності молоді для забезпечення соціально-економічного розвитку міста.

Особливо приємно, що на Форум до ЦНТУ завітали високоповажні фахівці у сфері громадських реформ з міста Києва.  Так, координатор Всеукраїнської ініціативи "Активна Громада" Віталій Гліжинський (доречі, випускник нашого навчального закладу) презентував результати експертного опитування щодо основних недоліків виборчого законодавства. Андрій Єременко, засновник дослідницької кампанії "Актів Груп", представив результати оцінки місцевими експертами рівня впровадження реформ в Україні.

 

 

Надалі роботу продовжили у форматі тренінгу-моделювання "Право вибору" (модератор та тренер - Андрій Єременко). Невимушена атмосфера та можливість аргументувати свою точку зору не залишили байдужими безпосередніх учасників тренінгу.

Щиро вдячні організаторам та учасникам! Бажаємо завжди залишатися активними та досягати своєї мети.

 


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: