Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини освіти Україна - країна постійно зростаючого потенціалу
Україна - країна постійно зростаючого потенціалу
30.09.2016 Новини освіти Перегляди: 807

Фахівці факультету економіки та менеджменту прийняли участь у Міжнародному інвенстиційному форумі  "Central Ukrainian Investment Day"  29 вересня 2016 року та долучилися до роботи Панельної дискусії "Пріоритети розвитку національної економіки в умовах інтеграції України у світовий економічний простір". У рамках роботи форуму було висвітлено значну кількість питань, найбільш актуальних для інвестиційного розвитку економіки України в цілому та агропромислового комплексу.

Зокрема, заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева наголосила на необхідності системності роботи,активізації співпраці з регіонами, акцентувала увагу на питаннях експорту, логістики, подолання виключно сировинної орієнтації галузі, оподаткування, кредитування, державної підтримки, розвитку інфраструктури у сфері розвитку АПК саме як цілісного комплексу.  

Радник Стратегічної групи радників з підтримки реформ при Кабінеті Міністрів України Олександр Шкурла поділився досвідом реформ галузі АПК у Словаччині і Польщі, підкреслив доцільність покращення бізнес-середовища, подолання бар'єрів, скасування надміру бюрократичних процедур, контролю якості продукції, диферсифікації виробництва у сфері АПК, включаючи енергетичну складову.

Заступник голови правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Віктор Хоменко ознайомив з ключовими результатами роботи даної установи, яка, починаючи з 2000 року, надала близько 200 млн. дол. США кредитів. Місію роботи установи він вбачає у наданні підтримки для підприємств, включаючи внутрішні та зовнішні інвестиції, кредитування, лізинг, наукові розробки тощо. Приємно відзначити актуальність в умовах інноваційного розвитку економіки сучасних управлінських технологій - бізнес-планування, проектного менеджменту - на якій наголосив доповідач.

Генеральний директор Асоціації "Український клуб аграрного бізнесу" Тарас Висоцький поділився інформацією про результати проведених опитувань сільськогосподарських товаровиробників щодо їх очікувань з питань розвитку бізнес-середовища, які у поточному році вперше були більшою мірою позитивними. Також відзначив пріоритетність вирішення податкових питань, логістики та довгострокового планування у сфері АПК.

Комерційний директор ТОВ "УкрАгроКом" Павло Фесюк поділився позитивним досвідом, яким чином можна досягнути успіху навіть у вітчизняних складних умовах ведення бізнесу, назвавши три ключові чинники сталого економічного розвитку: стабільність, інвестиції та інраструктура.

Технічний радник Північної Екологічної фінансової Корпорації (НЕФКО) Андрій Каташов розповів про умови кредитування чистих виробництв та переваги співпраці з міжнародними фінансовими установами, які полягають не лише у можливості залучення більш дешевих фінансових ресурсів, що дозволяє реалізовувати проекти з тривалим строком окупності, але й у можливості отримання інформації про нові сучасні технології та результати їх впровадження в інших країнах.

Президент Центру Муніципального менеджменту "ХАБІТАТ" - впроваджуючої агенції проекту ПРООН "Підтримка малого та середньоо підприємництва в Україні" Олександр Затолокін презентував Загальнодержавну програму розвитку сільських територій на період до 2025 року, зосередив увагу на питаннях розвитку агрокластерів, готовності місцевих органів державної влади до співпраці та виступати партнерами з бізнесом, стажування депутатів місцевих рад, впровадження основних положень управління змінами, інвестиційного менеджменту на всіх рівнях управління.

Участь у роботі Міжнародного інвенстиційного форуму "Central Ukrainian Investment Day" дозволила глибше зрозуміти ключові проблеми у сфері розвитку економіки нашої країни і регіону та пріоритетні шляхи їх вирішення. Приємно відзначити актуальність сучасних управлінських технологій, вивченню яких приділяється постійна увага на нашому факультеті (інвестиційний менеджмент, управління проектами, управління змінами, бізнес-планування, логістика, професійний розвиток тощо), на яких акцентували увагу більшість доповідачів форуму. На завершення хотілось би відмітити надзвичайно влучну фразу Президента торгово-промислової палати України Геннадія Чижикова під час привітального слова: "Україна - країна постійно зростаючого потенціалу". Отже, будемо сподіватися, що наявний високий потенціал невдовзі буде перетворений у реальні інвестиції, забезпечуючи сталий економічний розвиток на інноваційних засадах. 

Матеріал підготувала: Ольга Ткачук


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: