Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Флешмоб з нагоди Міжнародного дня студентського спорту
Флешмоб з нагоди Міжнародного дня студентського спорту
26.09.2018 Новини вузу Перегляди: 148

20 вересня 2018 року на стадіоні "Ікар" відбулися Флешмоб та спортивні змагання з нагоди Міжнародного дня студентського спорту. До святкових заходів активно долучилися студенти факультету економіки та менеджменту.

"Надзвичайно сподобалося, що був організований такий масштабний флешмоб для молоді. Там ми зустріли дуже багато знайомих, із задоволенням підтримували наших учасників спортивних змагань", - ділиться враженнями учасниця флешмобу, студентка групи МЕ-17 Ольга Глушко.

За інформацією Центрального бюро нових CBN News, свято започаткувала в 2015 році Генеральна конференція ЮНЕСКО за ініціативи Міжнародної федерації студентського спорту. Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України та Спортивна студентська спілка України запропонували вітчизняним вищим навчальним закладам долучитися до ініціативи.

20 вересня різноманітні заходи вже вдруге відбулися й на Кіровоградщині. На стадіоні «Ікар» зібралися студенти-спортсмени всіх навчальних закладів I–IV рівнів акредитації.

Привітати та поздоровити учасників дійства завітали перший заступник голови Кіровоградської ОДА Сергій Коваленко, начальник управління фізичного виховання та спорту комітету МОН України Віталій Масло, керівники управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської ОДА, провідних вищих навчальних закладів області, представники НОК України.

Подяки за плідну працю отримали кращі викладачі фізичного виховання вузів області.

Після урочистої церемонії відбулася загальна руханка.

Згодом всі учасники свята долучилися до загального українського флеш-мобу з підтягування на перекладині.

Джерело: https://cbn.com.ua/2018/09/20/u-kropyvnytskomu-vidznachyly-den-studentskogo-sportu-foto/


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: