Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Фахово про економіку й державне управління - від справжнього експерта
Фахово про економіку й державне управління - від справжнього експерта
19.04.2018 Новини вузу Перегляди: 181

19 квітня 2018 року відбулася зустріч із Миколою Томенком, лідером Громадського руху “Рідна країна”, знаним науковцем та фахівцем-практиком, Народним депутатом України ІV-VІІІ скликань, Радником Президента України з гуманітарних питань (2014-2015 рр.), віце-спікером парламенту. Представлена Миколою Володимировичем під час виступу і відповіді на запитання інформація стала надзвичайно корисною і цікавою для викладачів і студентів факультету економіки та менеджменту, які брали активну участь у заході. Так, більшість обговорюваних питань стосувалися державного устрою, соціально-економічної ситуації в країні, проблем реформування державної влади й децентралізації, законодавчої діяльності в Україні тощо.

Особливий інтерес викликала розповідь про акцію "7 чудес України: історичні міста та містечка", учасники якої мали можливість презентувати для журналістів та громадськості свої міста, щоб позмагатися за звання переможця, брати участь в інтернет-голосуванні, отримати можливість стати героями пізнавальних фільмів.

Приємно відмітити, що для професорсько-викладацького складу факультету Микола Володимирович є передусім колегою, маючи наукові ступені кандидата історичних наук та доктора політичних наук та будучи професором Київського національного університету імені Тараса Шевченка, а для студентів - взірцем високих досягнень у сфері державного управління та компетентним фахівцем з економічних питань.

Щиро вдячні усім організаторам та учасникам зустрічі!


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: