Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Етапи дебатів "Активна Громада: право вибору - 2018": співпраця триває
Етапи дебатів "Активна Громада: право вибору - 2018": співпраця триває
13.04.2018 Новини вузу Перегляди: 225

Другий рік поспіль студенти факультету економіки та менеджменту ЦНТУ беруть активну участь у дебатах у рамках кампанії "Активна Громада: право вибору" ВГО "Інститут Республіка".

Вікторія Демчик, студентка третього курсу ФЕМ, ділиться враженнями від участі:

"Команда від Центральноукраїнського національного технічного університету під назвою “Апсет” на дебатному турнірі була представлена в складі Вікторії Демчик та Олександра Скібіцького.

28 березня 2018 р. в "громадському офісі" Кіровоградської ОДА відбулася відбіркова гра дебатного турніру з політичних реформ. За право вийти до фіналу турніру змагалися 8 команд студентів університетів: педагогічного, технічного, медичного; льотної академії; інститутів МАУП; державного та муніципального управління, а також кооперативного коледжу економіки і права імені САЯ. Учасники дебатували на тему відкритості влади.

 

 

4 квітня 2018 р. у Кропивницькому відбулася фінальна гра дебатного турніру з політичних реформ серед чотирьох студентських команд: технічного, медичного університетів, інституту державного та муніципального управління та кооперативного коледжу економіки і права імені М.П. Сая, яка проводиться в рамках проекту «Активна Громада: право вибору», що реалізовується в 30-ти містах України. Гра "дебати" націлені на підвищення свідомості та політичної просвіти молоді, залучення її до дискусії про політичні реформи, розвиток потенціалу та творчих здібностей. Інтелектуальна битва відбулася за британським форматом на тему: «Цей уряд має встановити квоти молоді у виборчих списках». Дебати – це коли ти маєш що сказати і вмієш відповісти на провокативні питання, відстоявши думку (уряду чи опозиції). Цікаво, інформативно та продуктивно пройшли ці дні".

До підтримки нашої команди активно долучилися студенти факультету, зокрема, Артем Кадомець, Валерія Ковальова, Христина Сігова, Світлана Акімова, Катерина Баранова, Богдан Смалиус.

Особлива подяка регіональному координатору Всеукраїнської кампанії "Активна Громада: право вибору", ВГО "Інститут Республіка" Анатолію Стояну за цікаву та плідну співпрацю!

 

 

 


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: