Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини освіти Електронний фаховий журнал «Інфраструктура ринку»
Електронний фаховий журнал «Інфраструктура ринку»
07.09.2017 Новини освіти Перегляди: 623

Для опублікування статті у електронному науково-практичному журналі Випуск 11/2017 необхідно надіслати електронною поштою до редакції журналу не пізніше 29 вересня 2017 року наступні матеріали:

1. Довідку про автора (посилання).

2. Статтю, оформлену згідно вказаних вимог, надіслати в електронному вигляді на адресу journal@market-infr.od.ua, до статті також слід додати:

- підготувати авторський реферат статті англійською мовою для розміщення на веб-сайті видання за допомогою вказівок (авторський реферат статті повинен містити: прізвище та ініціали автора, звання або посаду, місце роботи або навчання, назву статті, стислий зміст статті мінімальним обсягом 300-350 слів). Переклад англійською мовою повинен бути достовірним (не машинним). При наявності проблем з достовірністю перекладу, редакція може допомогти у їх вирішенні;

- для осіб, які не мають наукового ступеню, – додатково надсилають відскановану рецензію наукового керівника чи рецензію особи, яка має науковий ступінь (підпис рецензента повинен бути завірений у відділі кадрів установи або печаткою факультету (інституту)).

Після отримання підтвердження від редколегії про прийняття статті до публікації надаються реквізити для сплати публікаційного внеску.
- надіслати відскановану квитанцію про сплату вартості публікації наукової статті. Вартість публікації становить 280 гривень (до 15 сторінок включно). Публікаційний внесок покриває витрати, пов’язані з редагуванням статей, макетуванням журналу, а також поштовою пересилкою довідки про опублікування статті.

Редакція протягом двох тижнів після затвердження статті направляє автору поштою довідку затвердженої форми про прийняття статті до публікації у журналі за підписом головного редактора, завірену печаткою.

Безкоштовно публікуються:
- рецензії на монографії, підручники, навчальні посібники;
- анонси наукових подій;
- статті іноземних авторів.

Сайт журналу: http://market-infr.od.ua/uk/


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: