Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Екскурсія студентів ФЕМ до ПриватБанку
Екскурсія студентів ФЕМ до ПриватБанку
27.10.2016 Новини вузу Перегляди: 821

27 жовтня 2016 року студенти ФЕМ групи МЕ-14 відвідали центральний офіс ПриватБанку у нашому місті. На початку екскурсії керівник відділу трудових ресурсів Тетяна Владленівна Джевага коротко ознайомила гостей з історією ПриватБанку - найбільшого за розмірами активів українського банку і лідера роздрібного банківського ринку України, який був створений ще у 1992 році.

Студенти відвідали відділ VIP-обслуговування, ознайомилися зі спеціфікою роботи даного відділу та перевагами, доступними VIP-клієнтам банку.

Надалі Тетяна Владленівна та інші фахівці банку ознайомили присутніх з інформацією щодо продуктів, які пропонує банк клієнтам, новими проектами та сучасними технологіями обслуговування, які інтенсивно впроваджуються у ПриватБанку.

Змістовною була інформація щодо особливостей працевлаштування в ПриватБанку, можливостей кар'єрного зростання. Цікаво відмітити, що банк надає перевагу залученню саме молодих фахівців, включаючи студентів старших курсів, та в першу чергу формує кадровий резерв із власних співробітників. Саме тому кожен працівник банку, який проявив високі професійні якості і компетентність, має шанс швидкого кар'єрного просування. Завдяки цьому у банку сформовано молодий, дружній та надзвичайно динамічний колектив.

Одним з найбільш актуальних питань для студентів напередодні зимової практики є можливість проходження онлайн-практики у ПриватБанку, включаючи ознайомчу, виробничу і переддипломну практики за декількома спеціалізаціями. За умови успішного проходження практики кожен отримує сертифікат, а при наявності оцінки понад 90 балів із 100 можливих - зараховується до кадрового резерву банку.

Наступним відділом, який ми відвідали у рамках екскурсії, став call-центр Приватбанку.

Надзвичайно приємно було зустріти випускника факультету економіки та менеджменту Євгенія Дубінко, який на даний час вже очолює call-центр банку.

Особливо сподобалася також система документообігу, яка впроваджена у ПриватБанку. Завдяки електронному документообігу значно прискорюється робота менеджерів вищої і середньої ланки та всіх працівників банку.

В цілому екскурсія була дуже цікавою та змістовною. Щиро вдячні організатору екскурсії Тетяні Владленівні та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю! Також дякуємо усім студентам групи МЕ-14, які відвідали екскурсію!


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: