Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Екскурсія на виставку "АгроЕкспо-2015"
Екскурсія на виставку "АгроЕкспо-2015"
02.10.2015 Новини вузу Перегляди: 580

Успіх виробництва – завжди правильний менеджмент

Початок жовтня для Кіровоградщини відзначився знаменною подією – Національною агропромисловою виставкою.

Відвідавши Національну АпВ "АгроЕкспо-2015", студенти факультету економіки та менеджменту вкотре переконались в актуальності обраних професій та правильності зробленого вибору. Адже успішність виробництва залежить від роботи управлінців та менеджерів.

Відвідувачі отримала можливість пересвідчитись у світовому лідерстві України у виробництві сільськогосподарської продукції, оглянувши експозиції вітчизняних і закордонних постачальників техніки, обладнання та технологій для агропромислового комплексу, подивитися на демонстраційні покази техніки. Цього року свою продукцію на виставці представити близько 500 іноземних та вітчизняних компаній.

Гордість охоплює за факультет, відзначає декан факультету економіки та менеджменту В.В. Зайченко. Фактично кожне третє з представлених вітчизняних підприємств має провідних працівників-випускників, а успішні менеджери з дипломами ФЕМ є на кожному підприємстві Кіровоградщини.

Окреме захоплення викликав, проведений в рамках виставки, «Покровський ярмарок». Виставка-продаж товарів підприємств місцевої промисловості, концертна програма, виставка-продаж товарів народних промислів і декоративно-ужиткового мистецтва підкреслили самобутність Кіровоградщини та посилили гордість за рідний край.

Екскурсія на агропромислову виставку показала студентам необхідність навчання та росту, окреслила майбутні перспективи працевлаштування на промислових та сільськогосподарських підприємствах регіону й держави. Цьогорічна виставка АпВ «АгроЕкспо-2015» є свідченням не тільки спільної взаємодії й розвитку сучасної науки й техніки, а й успішного менеджменту на всіх рівнях.

 

 


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: