Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Екскурсія до Приватбанку студентів кафедри суспільних наук, інформаційної та архівної справи
Екскурсія до Приватбанку студентів кафедри суспільних наук, інформаційної та архівної справи
20.09.2017 Новини вузу Перегляди: 792

19 вересня 2017 року відбулася екскурсія до ПриватБанку студентів кафедри суспільних наук, інформаційної та архівної справи факультету економіки та менеджменту ЦНТУ. У заході взяли участь магістри і бакалаври кафедри груп ДІ-16М, ІС-17М, ДІ-14, ДІ-15, ІС-17 та куратори груп кафедри Вікторія Анатоліївна Барабаш, Олена Борисівна Коломієць та Олександр Анатолійович Лукашевич. 

Організатором екскурсії виступив Михайло Васильович Орлик, аспірант кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності факультету економіки та менеджменту ЦНТУ, який нещодавно сам розпочинав свій трудовий шлях саме в ПриватБанку.

Екскурсію проводили  керівник відділу трудових ресурсів Тетяна Владленівна Джевага та працівники різних відділів ПриватБанку, які ознайомили студентів з історією банку, специфікою надання банківських послуг для різних груп клієнтів, особливостями роботи  підрозділів банку (зокрема, call-центру), можливостями проходження практики у банку й перспективами працевлаштування.

Студенти на місці могли записатися на онлайн-практику. Найкращим практикантам банк пропонує роботу. До того ж спеціалізації кафедри "Інформаційна аналітика та зв'язки з громадськістю", а також "Документознавство та інформаційна діяльність" є затребуваними і в банківській системі!

 

 

 

Особливо приємно було зустріти випускницю кафедри суспільних наук, інформаційної та архівної справи Лілію Ковальову, яка у даний час успішно працює у call-центрі ПриватБанку.

Куратор групи ДІ-15 Вікторія Анатоліївна Барабаш ділиться враженнями від екскурсії: "Незабутні враження. Чудова екскурсія. Нове сучасне обладнання. У конференц-залі була практична можливість пройти нашим студентам он-лайн тестування. Майбутні фахівці могли випробувати свої знання і навички. Працівники банку розкрили можливості плідної співпраці з нашими студентами".

Щиро вдячні організаторам і учасникам екскурсії! Бажаємо нашим студентам - майбутнім висококваліфікованим фахівцям - успішного працевлаштування та гідних можливостей для самореалізації й досягнення успіху у професійному житті!


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: