Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Екскурсія до Приватбанку
Екскурсія до Приватбанку
23.04.2019 Новини вузу Перегляди: 108

Екскурсія до ПриватБанку студентів першого курсу групи ОКД-18 ФЕМ ЦНТУ відбулася 23 квітня 2019 року. Під час візиту студенти спеціальності "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" разом з куратором групи Ольгою Кіріченко отримали змогу побачити особливості організації роботи працівників банку, дізналися про можливості проходження практики, актуальні на даний час вакансії в банку, рівень оплати праці фахівців банківської сфери, сучасні технічні засоби і технології оптимізації обслуговування клієнтів.

Подібні екскурсії вже стали гарною традицією для студентів усіх курсів і спеціальностей факультету економіки та менеджменту. Результатами багаторічної плідної співпраці є не лише періодичні екскурсії студентів до офісу ПриватБанку, але й проходження ними онлайн-практики, візити фахівців банку до університету на різноманітні тематичні зустрічі і заходи, і, що найголовніше, подальше працевлаштування багатьох випускників ФЕМ у Приватбанку та успішне кар'єрне зростання.

"Нам дуже сподобалося, як була проведена екскурсія!  Колектив  дуже привітний, фахівці банку з радістю відповідали на поставлені нами запитання.  Інформація, яку нам надали, була дуже цікавою і корисною.  Ми дізналися багато нового.  В цілому, було пізнавально і весело!" - відзначає студентка групи ОКД-18 Ірина Познанська.

Учасникам екскурсії наприкінці зустрічі було видано сертифікат "Знайомство з професіями ПриватБанку" від керівництва Напрямку трудових ресурсів (HR).

Щиро вдячні за запрошення та організацію зустрічі на високому рівні нашому постійному партнеру - Тетяні Джевазі! Бажаємо нашим студентам - майбутнім успішним менеджерам та економістам - завжди знаходити гарні можливості для професійної та особистісної самореалізації!

 

 


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: