Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Екскурсія до Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості
Екскурсія до Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості
10.10.2017 Новини вузу Перегляди: 272

9 жовтня 2017 року відбулася екскурсія для студентів другого курсу до Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості у рамках вивчення дисципліни "Економіка праці та соціально-трудові відносини", лектором якої є завідувач кафедри економіки та підприємництва ФЕМ ЦНТУ, доктор економічних наук, професор Марина Валентинівна Семикіна. Традиційно, щороку перед екскурсією Марина Валентинівна проводить для студентів  цікаву навчальну гру "Людина на ринку праці".

Екскурсію проводили доцент кафедри економіки та підприємництва Марія Бугаєва та аспірант кафедри Антон Мельнік.

Студенти у рамках вивчення дисципліни "Економіка праці та соціально-трудові відносини" дізналися, як поводитися на ринку праці, зокрема, як грамотно скласти професійне резюме (й навіть відео-резюме), щоб привернути увагу роботодавця, до яких питань потрібно підготуватися на співбесіді, а також "Топ-15" найприбутковіших професій Кіровоградщини та актуальні зміни у пенсійному законодавстві.

Усі без виключення погодилися, що потрібно працювати офіційно і думати про своє майбутнє вже зараз!

Особливо приємно відзначити, що у Центрі зайнятості студенти отримують більш детальну інформацію щодо ринку праці та його кон'юнктури у Кіровоградській області.

Тож, щиро вдячні усім організаторам та учасникам екскурсії та бажаємо нашим студентам - майбутнім кваліфікованим фахівцям - лише успішного працевлаштування й кар'єрного росту!


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: