Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Економічний ефект та соціальна значимість об'єднань фермерських господарств
Економічний ефект та соціальна значимість об'єднань фермерських господарств
08.09.2017 Перегляди: 420

22 вересня 2017 р. Кіровоградська регіональна торгово-промислова палата проводить навчально-практичну конференцію під назвою "Економічний ефект та соціальна значимість об'єднань фермерських господарств". Конференція пройде в Кропивницькому в рамках ініціативи EU4Business за підтримки Європейського Банку реконструкції та розвитку в Україні.

Організатор конференції - Центр підтримки бізнесу в м. Кропивницький.

Мета конференції - оцінити стан та перспективи розвитку фермерських господарств та особистих підприємств в регіоні, стимулювати розвиток кооперативного руху, покращити логістику, якість та технології, познайомити учасників із кращими практиками реалізації проектів кооперативів в Україні й світі, надати практичні рекомендації експертів та управлінців, які досягли значних успіхів у впровадженні.

Конференція відкриває для учасників практичні можливості: познайомитися з концепцією підвищення конкурентоспроможності селянських господарств та управлінцями-практиками, які мають значний досвід впровадження кооперативного руху в Україні.

Умови участі: безкоштовно (грантово) для учасників, які заповнять аплікаційну форму та отримають підтвердження від організаторів.

Вартість участі покриває грант, наданий Європейським Союзом в рамках ініціативи EU4Business. Розглядаючи заявки на участь у конференції, організатори надаватимуть перевагу власникам, керівникам та управлінцям українських малих і середніх виробничих компаній.

Дата проведення: 22 вересня (п'ятниця).
Початок реєстрації: 09 год 00 хв.

Місце проведення: м. Кропивницький, вул. Преображенська, 79-А, к.220

Джерело: http://www.chamber.kr.ua/arhiv-anonsiv/1638-navchalno-praktichna-konferentsiya-ekonomichniy-efekt-ta-sotsialna-znachimist-ob-ednan-fermerskih-gospodarstv.html


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: