Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Ефективність як чинник успіху та сталого розвитку!
Ефективність як чинник успіху та сталого розвитку!
12.09.2016 Перегляди: 499

9 вересня 2016 року відбулася Всеукраїнська спеціалізована виставка "Енергоефективність. Енергозбереження", співорганізатором якої спільно з Кіровоградською міською радою виступив наш університет. Під час урочистого відкриття виставки гостей і учасників привітали заступник міського голови Олександр Володимирович Грабенко, директор департаменту інфраструктури та промисловості Кіровоградської ОДА Олександр Петрович Корнюша, начальник управління економіки міської ради Олена Олександрівна Осауленко, проректор з наукової роботи КНТУ, доктор економічних наук, професор Олександр Миколайович Левченко.

"Наш університет пишається тим, що нам випала честь стати співорганізаторами виставки на таку актуальну тему, – зазначив О.М. Левченко. – Значення енергоефективності не можна переоцінити. Тому що без високих темпів впровадження сучасних енергозберігаючих та енергоефективних технологій, неможливо забезпечити добробут окремої родини, неможливо здійснювати повноцінну діяльність комунальних установ, шкіл, лікарень, інших суб’єктів господарювання. Лише впровадження таких технологій зможе відкрити нам перспективи розвитку економіки, розвитку міста, країни". 

У рамках заходу відбулася конференція-презентація продукції та послуг з енергозбереження, ведучим якої виступав студент четвертого курсу факультету економіки та менеджменту напряму підготовки "Менеджмент" Павло Колісніченко. Відомі в Україні підприємства, установи та організації презентували свої досягнення у сфері виробництва енергоощадливого обладання, розробки сучасних енергозберігаючих технологій, послуг у сфері енергозбереження та енергоаудиту.

 Зокрема, під час конференції свої розробки і продукцію представили:

 1. Кіровоградський національний технічний університет.  ТЕМА:  Комплексний енергетичний аудит та впровадження заходів з енергозбереження на базі Центру з енергоаудиту, енергоменеджменту і консалтингу Кіровоградського національного технічного університету.
 2. Компанія «НЕФКО». ТЕМА:  Фінансування енергозберігаючих проектів в Україні. Досвід Нефко.
 3. Публічне акціонерне товариство «Науково-виробниче підприємство «Радій».  ТЕМА: Енергозберігаючі світлодіодні світильники виробництва НВП «Радій».
 4. Товариство з обмеженою відповідальністю «Енергетика майбутнього»ТЕМА: Сонячні електростанції у нашому житті.
 5. Приватне підприємство «Гідроавтоматизація».  ТЕМА: Аналіз ефективності систем водопостачання з послідуючою реалізацією енергозберігаючих проектів».
 6. Приватне підприємство «Світло-ТАК». ТЕМА: Презентація власної візитівки.
 7. Товариство з обмеженою відповідальністю з іноземними інвестиціями «Хенкуль Баутехнік (Україна)».  ТЕМА: Утеплення фасадів, як засобу збереження енергоресурсів.
 8. Товариство з обмеженною відповідальністью «Уден-Україна». ТЕМА: Енергозберігаючі керамічні обігрівачі.
 9. Філія Кіровоградського обласного управління акціонерного товариства «Ощадбанк». ТЕМА: Кредит для ОСББ від «Ощадбанк».
 10. Приватне підприємство «Алєрго опт».  ТЕМА: Світлодіодні лампи VIDEX, як джерело світла та інструмент заощадження коштів.  
 11. Кіровоградська обласна дирекції акціонерного банку «УКРГАЗБАНК». ТЕМА: Екокредит від «УКРГАЗБАНКУ».
 12.  Підприємство «Соціально-інвестиційна група». ТЕМА: Презентація низькобюджетного засобу  енергозбереження ЕндоТерм".

Активну участь у заході брали студенти та викладачі факультету економіки та менеджменту:

Приємно відзначити, що випускники факультету економіки та менеджменту у даний час успішно працюють на підприємствах, які представляли свої досягнення у сфері енергозбереження:

Дякуємо всім організаторам, учасникам та відвідувачам конференції та бажаємо ефективності у всіх сферах життя як ключового чинника успіху!

Матеріал підготувала: Ольга Ткачук


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: