Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу “ЕФЕКТИВНІ МОДЕЛІ УПРАВЛІННЯ В СУЧАСНИХ УМОВАХ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА” міжнародний погляд
“ЕФЕКТИВНІ МОДЕЛІ УПРАВЛІННЯ В СУЧАСНИХ УМОВАХ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА” міжнародний погляд
14.06.2016 Новини вузу Перегляди: 638

Друга декада червня в КНТУ проходить в активних зустрічах з гостями університету. Так, 9 червня 2016 року відбулись виставка наукових досягнень Кіровоградського національного технічного університету та засідання круглого столу “Сучасні технології в промисловості, енергетиці та на транспорті регіону”, де провідні науковці ознайомили керівництво міста й області з власними розробками й досягненнями.

10-11 червня зустрічали гостей міжнародної науково-практичної конференції “ЕФЕКТИВНІ МОДЕЛІ УПРАВЛІННЯ В СУЧАСНИХ УМОВАХ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА” до ювілею д.е.н., професора, академіка Леоніда Михайловича ФІЛЬШТЕЙНА.

На розгляд організаційного комітету за період підготовки було подано близько 150 тез доповідей докторів, кандидатів та здобувачів наукових ступенів. Цікавими були й сумісні дослідження науковців зі студентами. Загалом учасниками конференції стали представники з України, Молдови, Німеччини, Франції, Литви, Чехії, Лівану, Ємену та Польщі. Робочими мовами конференції були українська, російська, англійська, французька. За словами організаторів, наступного року планується ще більше розширення і робочих мов (німецька та польська) та географії країн-учасниць.

Вітальним словом проректора з наукової роботи КНТУ, завідувача кафедри економіки праці та менеджменту розпочалась міжнародна конференція. Олександр Миколайович щиро вітав в стінах вузу науковців України. Прогресивний науковий підхід продемонструвала доповідь професора, доктора економічних наук О.М. Левченка на тему «Державне регулювання інноваційного розвитку дослідницького сектору системи вищої освіти: міжнародний досвід та національні особливості».

Зі щирою вдячністю за любов до науки та невпинну працю на її теренах виступив і д.е.н., професор Кіровоградського національного технічного університету Фільштейн Леонід Михайлович. Він по-батьківськи звернувся до молодих науковців і побажав, незважаючи ні на що, не зраджувати науковій стежині і прямувати нею вперед, розбудовуючи власну державу. Закінчив свій виступ академік короткою доповіддю на тему «Нагальні питання перебудови і створення ефективної системи розвитку незалежної економіки української держави».

Тригодинне пленарне засідання конференції дозволило поділитись результатами власних досліджень докторам наук КНТУ та науковцям інших ВНЗ України і породило жваві обговорення та дискусії.

Загалом у рамках конференції  працювали секційні засідання за напрямами: якість освітніх послуг та конкурентоспроможність фахівців на ринку праці; ефективні моделі регіонального розвитку в умовах зростання економічної самостійності територій; формування ефективних моделей управління на мікроекономічному рівні в умовах посилення євроінтеграційних процесів; сучасні проблеми теорії та практики фінансово-кредитного механізму розвитку економіки та соціальної сфери; сучасні моделі формування та використання людських ресурсів на макро-, мезо- та мікроекономічному рівнях; фінансово-економічна безпека як чинник підвищення конкурентоспроможності підприємств; забезпечення кадрової безпеки в умовах поглиблення кризових соціально-економічних явищ.

Загалом понад 50 учасників отримали можливість представити власні проекти та результати їх досліджень під час конференції. Доповіді підіймали актуальні теми сьогодення та визивали жваве обговорення, що свідчить про небайдужість до подій економічного та соціального життя України й Європи, а існування власного наукового прогресивного погляду на вирішення проблем є свідченням активної позиції в процесі державотворення та  перспектив швидких змін!

Матеріал підготувала: Анна Доренська


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: