Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Досягнення та регулювання балансу між освітніми програмами та кваліфікаційними рамками: досвід експертів
Досягнення та регулювання балансу між освітніми програмами та кваліфікаційними рамками: досвід експертів
12.10.2017 Новини вузу Перегляди: 140

5 жовтня 2017 року доцент кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності ФЕМ ЦНТУ Ольга Ткачук приймала участь у роботі семінару проекту  "ALIGN_QF: Досягнення та регулювання балансу між освітніми програмами та кваліфікаційними рамками" у рамках програми ЄС Темпус, який відбувся в Міністерстві освіти і науки України у м. Києві.

Участь у семінарі брали представники багатьох ВНЗ України, зокрема, відповідальні за забезпечення якості освіти та організаційно-методичний супровід навчальної діяльності. Під час семінару відбулася презентація основних етапів виконання проекту та отриманих результатів, учасники мали змогу ознайомитися із процедурами оцінки якості освітніх програм у відповідності до вимог міжнародної акредитації. Було представлено презентації кращих практик внутрішнього та зовнішнього оцінювання освітніх програм з досвіду європейських та українських партнерів проекту.

Надзвичайно цікавими та змістовними були виступи зарубіжних партнерів проекту, таких як Paul Hyland (Bath Spa University, England), David Quin (Institute of Art, Design and Technology, Ireland).

 


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: