Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу До звершень – тільки з професіоналами!
До звершень – тільки з професіоналами!
28.12.2015 Новини вузу Перегляди: 622

Кіровоградська осінь 2015 року запам’ятається містянам сонячною погодою та вітром прогресивних змін. Так, жовтень подарував перезавантаження влади й сподівання на подальший розвиток міста та його розквіт. Новообрані депутати та чолі з новим мером розпочали свою роботу з формування виконавчих комітетів міста.

Враховуючи, що на виконком міста покладена значуща й відповідальна робота (попередній розгляд проектів місцевих програм соціально-економічного і культурного розвитку, усіх цільових програм міста та місцевого бюджету, координація діяльності відділів, управлінь та інших виконавчих органів ради, підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності кіровоградської громади), до складу новообраного виконавчого комітету міської ради була прикута значна увага громади міста. 

Тож можемо привітати місто та його мешканців з обранням команди професіоналів, котра не може не виправдати сподівання кіровоградців.

Хочемо привітати і кафедру економіки праці та менеджменту з обранням її завідувача до складу виконкому міста, а доктору економічних наук, професору Левченку Олександру Миколайовичу побажати натхненної праці на теренах розбудови нашого міста, а мудрість та знання вкласти в реалізацію місцевої політики у напрямку розвитку суспільно-політичних та економічних процесів у місті!

З вірою у майбутнє, всім нам нових звершень та нових вершин.

 

Колектив ФЕМ.


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: