Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу ФЕМ ЦНТУ, Національне агентство України з питань державної служби і державна мова
ФЕМ ЦНТУ, Національне агентство України з питань державної служби і державна мова
22.08.2017 Новини вузу Перегляди: 484

22 серпня 2017 року на факультеті економіки та менеджменту відбулася зустріч із начальником Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Полтавській та Кіровоградській областях Люлькою Володимиром Анатолійовичем.  Візит було присвячено питанням подальшого вдосконалення роботи  атестаційної комісії для атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою.

Володимир Анатолійович підкреслив, що атестація щодо вільного володіння державною мовою є одним з важливих кроків на шляху реформування державної служби, яке активно відбувається сьогодні в Україні. Підготовка до проходження атестації є слушною нагодою ще раз підвищити власний кваліфікаційний рівень для осіб - майбутніх працівників органів державної служби.  Представник Нацдержслужби надав низку цінних рекомендацій і порад щодо вдосконалення організації роботи атестаційної комісії, роз'яснення щодо вірного тлумачення певних колізій у нормативних документах, окреслив перспективні зміни, які ймовірно відбудуться найближчим часом у законодавчій базі з питань атестації щодо вільного володіння державною мовою.

Особливо символічно, підкреслив Володимир Анатолійович, що сьогодні проходження атестації відбувається напередодні шанованого свята - Дня незалежності України. Тож почесний гість привітав усіх присутніх та побажав успіхів.

Зауважимо, що Центральноукраїнський національний технічний університет є єдиним вищим навчальним закладом у Кіровоградській області, що проводить атестацію осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою, та видачу посвідчення встановленого зразка. За цей час робочою групою та атестаційною комісією, до складу яких увійшли  Орлик Василь Михайлович (доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри суспільних наук, інформаційної та архівної справи (СНІАС) ФЕМ ЦНТУ), Зайченко Володимир Васильович (кандидат наук з державного управління, декан факультету економіки та менеджменту), викладачі кафедри СНІАС Глєбова Людмила Василівна, Барабаш Вікторія Анатоліївна, Бондаренко Ганна Семенівна, Бондаренко Катерина Іванівна, методист навчально-методичного відділу ДНЗ "Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій облдержадміністрації" (Кіровоградська ОДА), Горпинченко Ольга Володимирівна, секретар комісії, проведено величезну роботу. Так, розроблено та оприлюднено на сайті університету нормативну документацію, складено компекти завдань для складання іспиту, видано 255 посвідчень. За період роботи комісії з 16 травня 2017 року станом на 30 липня 2017 року 110 осіб успішно пройшли атестацію щодо вільного володіння державною мовою та 145 осіб отримали посвідчення без проходження атестації.  

Приємно зазначити, що претенденти на різні посади в органах державного управління виявили розуміння значущості української мови для розвитку держави. "Мова - серце нації!" - справедливо зазначила одна з учасниць поточної атестації 22 серпня 2017 року.

Детальну інформацію щодо атестації можна отримати на сайті університету:

http://www.kntu.kr.ua/?view=univer&id=13

Впевнені, що слушні рекомендації, надані Володимиром Анатолійовичем, дозволять надалі поліпшувати роботу атестаційної комісії. Щиро вдячні за візит!


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: