Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу День науки - 2019: нові здобутки та перспективи
День науки - 2019: нові здобутки та перспективи
19.04.2019 Новини вузу Перегляди: 92

18 квітня 2019 року викладачі і студенти кафедр факультету економіки та менеджменту ЦНТУ брали активну участь у заходах з нагоди "Дня науки - 2019".

На виставці у фойє університету викладачі ФЕМ гідно представили свої науково-практичні здобутки: наукові праці у провідних виданнях України і світу, грамоти, подяки та інші напрацювання. 

Надзвичайну зацікавленість відвідувачів виставки викликала експозиція кафедри суспільних наук, інформаційної та архівної справи, а саме колекція доцента кафедри Тупчієнка М.П., у якій представлені археологічні знахідки, знайдені на території Кіровоградської області, багатьом з яких вже близько чотирьох тисяч років!!!

Під час пленарного засідання в актовій залі університету присутніх привітали високоповажні гості: Народний депутат України О.В. Горбунов, керівництво Кіровоградської обласної державної адміністрації, Міської ради міста Кропивницького. 

Не можна не відмітити значні здобутки та прогресивні тенденції у науковій діяльності університету, з якими ознайомив присутніх д.е.н., проф., проректор з наукової роботи ЦНТУ Левченко О.М. Приємно відзначити, що незважаючи не кризові соціально-економічні явища в державі загалом, показники результативності наукової роботи університету упродовж останніх п'яти років збільшилися у рази!!! Це стосується і обсягів фінансування держбюджетної та госпдоговірної тематики, і публікації наукових статей у виданнях, що входять до визнаних у світі наукометричних баз даних, і налагодження активної співпраці з органами державної влади й місцевого самоврядування, підприємствами та організаціями регіону. У рамках економічного наукового напряму триває плідна робота над держбюджетною темою: "Розвиток інноваційно-інтегрованих структур як чинник національної безпеки держави в умовах соціально-економічної нестабільності", активну участь у якій беруть представники обох економічних факультетів: економіки та менеджменту, обліку та фінансів.

По завершенні пленарного засідання на кафедрах факультету економіки та менеджменту ЦНТУ: економіки та підприємництва; економіки, менеджменту та комерційної діяльності; суспільних наук, інформаційної та архівної справи було проведено секційні засідання серед студентів та викладачів. 

Секційні засідання відвідали представники Головного управління статистики у Кіровоградській області, які ознайомили присутніх із цікавими аспектами організації статистичних досліджень в регіоні.

До участі у секційних засіданнях активно долучилися й учні Малої академії наук України, високоякісну підготовку яких тривалий час забезпечують викладачі ФЕМ ЦНТУ: доценти кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності О.В. Сторожук та О.В. Заярнюк.

На завершення заходів з нагоди "Дня науки - 2019" кращі доповідачі були відзначені грамотами та подяками.

Щиро вдячні усім організаторам, учасникам та гостям цьогорічного "Дня науки - 2019"! Бажаємо нових наукових здобутків та плідної співпраці!

 

 

 

 


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: