Ми у соціальних мережах:
День Європи 2016
22.05.2016 Новини вузу Перегляди: 729

20 травня 2016 року з нагоди святкування Дня Європи на території Ковалівського парку відбувся фестиваль "Єврофест - 2016". Програма "Єврофесту 2016" була дуже насиченою: концертні виступи творчої молоді Кіровоградщини, різноманітні презентації, виставки, майстер-класи, інтерактивні ігри, вікторини, квести, імпровізована подорож країнами Європи та багато іншого.

Студенти ФЕМ цьогоріч гідно представили Словаччину: Катерина Баранова (МЕ-14) та Христина Сігова (МЕ-14) брали участь в оформленні інформаційного стенду про країну та охоче відповідали на запитання усіх відвідувачів стосовно цікавих фактів про Словаччину:

До складу команди Євроклубу КНТУ "Максимум" увійшли (зліва направо): Павло Колісніченко (МЕ-13), Олександра Дудченко (МЕ-13), Артем Кадомець - капітан команди (УП-13), Вікторія Демчик (УП-15), Олександр Щельник (МЕ-13).

За результатами змагань, у яких брали участь близько 40 команд області, студенти ФЕМ у складі Євроклубу "Максимум" одержали перше місце у квесті "Україна єдина. Цілі сталого розвитку"! 

На конкурсі творчості продемонстрували свої таланти Карина Семенюк (МЕ-13), яка виконала пісню словацькою мовою, Карина Митрофанова (МЕ-15) із оригінальним танцем, ведуча конкурсу від факультету Вікторія Філіпова (ДІ-15-2СК), яка не лише гідно представила країну Словаччину, але й підкреслила наявність угоди між КНТУ та ВНЗ Словаччини про видачу подвійних дипломів, запросивши всіх на навчання за спеціальностями факультету.

Особливістю цьогорічного фестивалю стало те, що у рамках заходу організатори надали навчальним закладам можливість представити  профорієнтаційні матеріали. Від КНТУ активну участь за даним напрямом роботи брали викладачі факультету Ольга Горпинченко та Інна Савіцька. Також студентка групи МЕ-14СК Анастасія Жесан прийняла участь у роботі дискусійного клубу.

Загалом упродовж проведення фестивалю всі присутні мали можливість побачити безліч цікавих презентацій країн Європи та творчих виступів молоді.

Тож, святковий настрій та яскраві враження були забезпечені для всіх учасників і гостей заходу!

Наприкінці Єврофестивалю відбулося урочисте вручення грамот і подяк переможцям у різних номінаціях:

Вітаємо нашу команду Євроклубу з відмінними результатами та зичимо подальших успіхів і наснаги!

Матеріал підготувала: Ольга Ткачук


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: