Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Запрошуємо долучитися до міжнародного руху Буккросинг
Запрошуємо долучитися до міжнародного руху Буккросинг
09.10.2017 Новини вузу Перегляди: 485

Відтепер і в нашому університеті ви можете долучитись до міжнародного руху БУККРОСИНГ!

На початку жовтня студенти спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» разом з викладачами провели спільну кураторську годину, присвячену акції «Жива книжкова полиця», започатковану у Всеукраїнський День бібліотек. Магістри і бакалаври виступали з повідомленнями про буккросинг – всесвітньо відомий рух, його історію, поширення, технологію, різновиди.

До розмови долучилися і викладачі кафедри суспільних наук, інформаційної та архівної справи: Тупчієнко Микола Петрович, Мехеда Аліна Миколаївна, Барабаш Вікторія Анатоліївна, які розкрили важливу роль книг, як на паперовому, так і на електронному носіях. Головне – читати, мислити, обмінюватися думками!

Магістр Тетяна Чепа наголосила, що просто обмін книгами без реєстрації на спеціальному сайті – це тільки крок до буккросингу, проте дуже важливий! Так, за ініціативи і матеріальної підтримки викладачів кафедри з’явилася книжкова поличка. Всі охочі приносять книги, які варто прочитати! Як зазначила Аліна Миколаївна, є великий шанс знайти СВОЮ книгу!

На завершення зустрічі виступила з власними поезіями студентка п’ятого курсу Катерина Сокол, закликаючи майбутніх фахівців як можна більше читати і відкривати нові світи!

 

 


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: