Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Фінал дебатів "Активна Громада: право вибору" ВГО "Інститут Республіка" у Києві
Фінал дебатів "Активна Громада: право вибору" ВГО "Інститут Республіка" у Києві
11.05.2017 Перегляди: 523

29-30 квітня 2017 року у місті Києві відбувся Всеукраїнський фінальний турнір дебатів у рамках кампанії "Активна Громада: право вибору" ВГО "Інститут Республіка", у якому студенти - переможці регіонального турніру Вікторія Демчик та Олександр Озеряний - гідно представили Кіровоградщину.

Фінал заходу, на який зібралися переможці регіональних дебатних турнірів з усієї України, відбувався у Національному технічному університеті України "Київський політехнічний університет імені Ігоря Сікорського".

Та передували цій події декілька місяців плідної співпраці, яку започаткували у 2017 році факультет економіки та менеджменту ЦНТУ та голова громадської організації "Майстерня Активних Людей" Анатолій Стоян. Спершу було проведено ряд зустрічей зі студентами з питань громадянської активності молоді, здійснено анкетування викладачів і студентів факультету.

Надалі, 29 березня 2017 року у ДНЗ "Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій" Кіровоградської ОДА відбулася відбіркова гра молодіжного турніру у форматі британських парламентських дебатів, у якій брали участь шість команд. До обласного фіналу було відібрано чотири команди, серед яких пройшла і команда Вікторії Демчик та Олександра Озеряного, набравши максимальну кількість балів.

5 квітня 2017 року відбувся регіональний турнір, у якому брали участь команди Центральноукраїнського національного технічного університету, Донецького національного медичного університету, Кіровоградського інституту державного та муніципального управління Класичного приватного університету та Кіровоградського кооперативного коледжу економіки і права імені М.П. Сая.

Активно підтримували нашу команду на регіональних турнірах студенти ФЕМ Вікторія Філіпова, Ярослав Набожний, Олександр Щельник.

Інформацію про дебати, організатором яких було регіональне представництво Всеукраїнської кампанії "Активна Громада: право вибору" ВГО "Інститут Республіка", опубліковано в обласній газеті "Народне слово" за 20 квітня 2017 року №16 під заголовком "Студентський турнір за новим проектом":

Здобувши упевнену перемогу у регіональному турнірі, Вікторія та Олександр мали честь представляти не лише свій університет, але й все місто на Всеукраїнському фінальному турнірі дебатів у місті Києві.

Вікторія Демчик, студентка групи УП-15 ФЕМ ЦНТУ

      5 квітня 2017 року, м. Кропивницький                            30 квітня 2017 року, м. Київ

Участь у всіх етапах турніру дозволила молодим людям отримати безцінний досвід, вдосконалити свою майстерність, завести нові цікаві знайомства. Тож бажаємо подальших успіхів та завжди залишатися активними у досягненні своїх цілей! 


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: