Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Акредитаційна експертиза ОПП "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа"
Акредитаційна експертиза ОПП "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа"
28.12.2018 Новини вузу Перегляди: 119

Акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа" за другим (магістерським) рівнем відбулася у грудні 2018 року на кафедрі суспільних наук, інформаційної та архівної справи ФЕМ ЦНТУ.


 

Експертна комісія була затверджена у складі Демуз Інни Олександрівни - завідувача кафедри документознавства Державного вищого навчального закладу «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Григорія Сковороди, доктора історичних наук, доцента (голова комісії) та Тюрменко Ірини Іванівни - завідувача кафедри історії та документознавства Національного авіаційного університету, доктора історичних наук, професора.  Упродовж трьох днів комісія вивчала матеріали акредитаційної справи, спілкувалася зі студентами та викладачами кафедри суспільних наук, інформаційної та архівної справи, проводила перевірку знань з фахових дисциплін.

За результатами акредитаційної експертизи було зроблено позитивні висновки та відзначено актуальність і доцільність підготовки магістрів з інформаційної, бібліотечної та архівної справи. Щиро вітаємо з успішною акредитацією!


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: