Ми у соціальних мережах:
АгроЕкспо - 2016
30.09.2016 Новини освіти Перегляди: 675

Упродовж трьох днів 29 вересня - 1 жовтня 2016 року викладачі і студенти ФЕМ брали активну участь у різних заходах Міжнародної агропромислової виставки "АгроЕкспо".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У спеціальній освітній секції, де були представлені вищі навчальні заклади області й України, факультет економіки та менеджменту презентували студенти факультету Артем Кадомець (УП-13), Павло Пташко (ОКД-16-3СК), Вікторія Демчик (УП-15) та Юлія Коломієць  (УП-15).

 

 

 

Цьогорічна виставка була ще більш масштабною, ніж попередні. Відвідувачі мали можливість побачити сучасні моделі і зразки сільськогосподарської техніки, отримати уявлення про роботу цієї техніки у реальних умовах на полігоні.

Новинкою "АгроЕкспо-2016" стала виставка тварин, яка викликала значний інтерес у відвідувачів.

У рамках заходу було представлено вражаючий за обсягами "Покровський ярмарок", презентації багатьох підприємств, наукових установ, дискусійні панелі, конкурси, фестивалі та багато іншого, тому усі відвідувачі "АгроЕкспо-2016" залишилися задоволеними від участі у виставці та отримали безліч приємних вражень! Тож щиро дякуємо організаторам цьогорічної виставки, а також викладачам і студентам нашого факультету, які брали участь у заходах "АгроЕкспо-2016"!


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: