Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу ACTUAL PROBLEMS OF ECONOMY AND BUSINESS
ACTUAL PROBLEMS OF ECONOMY AND BUSINESS
22.11.2016 Новини вузу Перегляди: 466

22 листопада відбувся англомовний круглий стіл "Актуальні проблеми економіки та підприємництва", організаваний спільними зусиллями кафедри економіки та підприємництва і кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності. Організаторами круглого столу виступили проректор з наукової роботи університету, д.е.н., професор Левченко Олександр Миколайович, завідувач кафедри економіки та підприємництва, д.е.н., професор Семикіна Марина Валентинівна, завідувач кафедри іноземних мов, к.п.н., доцент Миценко Валерій Іванович.

На початку заходу професор Левченко Олександр Миколайович привітав учасників та підкреслив актуальність вільного володіння англійською мовою у сучасних умовах, побажав плідної роботи та наснаги.

У роботі круглого столу прийняли участь молоді науковці обох кафедр та студенти першого і четвертого курсів груп ЕП-16, МЕ-16, ПА-16, ОКД-16, УП-16 і МЕ-13 факультету економіки та менеджменту.  

 

Докторант кафедри економіки та підприємництва, к.е.н., доцент Анна Пасєка ознайомила присутніх з методичними аспектами впровадження англомовного викладання економіки у вищій школі.

Анна Орлова, доцент кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності, презентувала змістовну доповідь з питань децентралізації професійної освіти, міжнародного досвіду у даній сфері та перспектив його реалізації в Україні.

Доцент кафедри економіки та підприємництва, к.е.н. Марія Бугайова представила власне бачення підприємницького успіху та факторів, які на нього впливають.

Аспірантка кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності Інна Савіцька презентувала результати досліджень з питань сучасного стану зайнятості молодих фахівців та напрямів його поліпшення.

Надія Гончарова, аспірантка кафедри економіки та підприємництва, визначила вітчизняні перспективи забезпечення якості зайнятості.

Ілона Царенко, аспірантка кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності, поінформувала учасників круглого столу стосовно конкурентоспроможності вищої освіти в Україні у міжнародному контексті.

Цікаві та змістовні доповіді презентували аспіранти першого року навчання Антон Мельнік (тема: "Проблеми збереження трудового потенціалу України") та Олег Псяровський (тема: "Актуальні проблеми розвитку соціально-трудових відносин в Україні").

В цілому участь у роботі круглого столу "Актуальні проблеми економіки та підприємництва" виявилася для кожного з учасників цікавою та інформативною, оскільки кожен зміг не лише отримати нову корисну інформацію, а й безпосередньо оцінити власний рівень володіння англійською мовою.

Особлива подяка організаторам круглого столу Левченку Олександру Миколайовичу, Семикіній Марині Валентинівні, Миценку Валерію Івановичу, координаторам Бугайовій Марії та Орловій Анні, усім учасникам заходу. Бажаємо успіхів у вдосконаленні власних професійних навичок та опануванні іноземних мов, реалізації планів та не зупинятися на досягнутому!


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: