Ми у соціальних мережах:

  Чепа Тетяна Василівна - студентка 4-го курсу факультету економіки та менеджменту, кафедри суспільних наук   та   документознавства.

            З 2015 року - голова студентської ради КНТУ, у 2013-2015 рр. - студентський декан факультету економіки та

           менеджменту. У 2012-2016 рр. щосеместру - іменна стипендіатка Кіровоградської обласної державної адміністрації і

           обласної ради, академічної стипендії ім. М.С. Грушевського, стипендії ім. народного депутата С. Березкіна.

 

"Для мене КНТУ, зокрема мій факультет – це місце, де я виросла і сформувалася як особистість, знайшла гарних друзів. З першого курсу є старостою академічної групи і беру активну участь у громадському та культурному житті як факультету так і університету. У вільний від занять час, захоплююсь акторською майстерністю. В цьому мені допомагає наш студентський театральний гурток. З другого року навчання стала студентським деканом факультету, зараз вже голова студентської ради університету. Проведення різного роду концертів, участь у фестивалях, форумах, круглих столах, наукових конференціях та інших заходах – все це навчило мене спілкуватись, працювати в колективі, приймати рішення в критичних ситуаціях, і я впевнена, що цей безцінний досвід і знання допоможуть мені в майбутньому"

(Тетяна Чепа).

          Фотоархів: 1   2    3   4   5    6   7   8   9    10  

 

Павленко Софія Павлівна - студентка 3-го курсу факультету економіки та менеджменту, кафедри суспільних наук   та   документознавства. У 2015 році отримала іменну стипендію Кабінету Міністрів України. З 2013 року є заступником голови профспілкового бюро факультету економіки та менеджменту. Має високі спортивні досягнення - з 2008 року є членом обласної збірної з ТаеКвон-До, неодноразово займала призові місця у змаганнях.

Софія Павленко приймає активну участь у громадсько-політичних, спортивних та культурно-масових заходах не тільки університету, а й міста та області. Є небайдужою людиною як до потреб конкретних людей, так і до суспільства в цілому. 

В листопаді 2014 року на звітному концерті ФЕМ КНТУ та в жовтні 2015 року на концерті для першокурсників Павленко Софія разом з однодумцями, спортсменами клубу «Ван Вей» виступила з показовою програмою з ТаеКвон-До, присвяченою воїнам АТО.    З цією програмою відбувалися виступи вищеназваних спортсменів і поза стінами університету, на інших заходах міста.

С. П. Павленко є учасником волонтерського руху. Приймала участь в акції по збору коштів на потребу воїнам АТО, започатковану головою профкому КНТУ В. В. Пугачем. 

З 2006 року тренується у видатного спортсмена, Зюнзі Ігоря Миколайовича, Президента СпортКлубу ТаеКвон-До ІТФ «Ван Вей», інструктора Міжнародного класу, тренера 2-ї Національної категорії, чорний пояс 4-й дан. За участь у чемпіонатах та Кубках України має нагороди за призові місця. У травні 2015 року зайняла I місце в відкритому Міжнародному Кубку співдружності бойових мистецтв, за видом змагань – спаринг.

Фотоархів: 1